Yuup! Spray - Repelentný sprej 150ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Yuup! Spray - Repelentný sprej 150ml

Yuup! Spray - repelentný sprej proti komárom, muchám, kliešťom a blchám.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Yuup! Spray - repelentný sprej bol vyvinutý ako prírodný ochranný a účinný prostriedok s dvomi éterickými olejmi, ktoré sú antiseptické a pôsobia repelentne proti komárom, muchám, kliešťom a blchám. Neobsahuje žiadne nebezpečné chemikálie proti hmyzu, ako sú pesticídy. Účinok tejto ochrany proti škodcom - sprejov je založený na bylinných extraktoch z čajovníkového oleja (Neem Oil), ktorý prirodzene vďaka svojim arómam odpudzuje hmyz. Sprej zanecháva vo svojej kožušine prirodzenú a dlhotrvajúcu vôňu, nepríjemnú pre hmyz Okrem toho obsahuje keratín, panthenol a vitamín C a E, čo napomáha udržiavať dostatočnú vlhkosť kože a vlasov. Sprej neobsahuje alkohol a je šetrný k pokožke.

Návod na použitie: aplikujte priamo na kožu a srsť zvieraťa, s osobitným dôrazom na skryté oblasti ako je napr. podpazušie. Nechajte zaschnúť. Pre dlhodobú účinnosť, a to najmä v teplejších mesiacoch, odporúčame aplikovať každých 48/72 hodín. Nepoužívajte v prípade ochorenia kože. V závislosti na vysokej koncentrácii esenciálnych olejov nepoužívajte v prípade gravidných súk.

Zloženie: VODA, ALCOHOL, PEG-40 hydrogenated CASTOR OIL, MELIA Azadirachta SEED OIL, MELALEUCA Leucadendron CAJUPUTI LEAF OIL, Hydrolyzed KERATIN, LAURDIMONIUM hydroxypropyl Hydrolyzed KERATIN, Ascorbyl palmitate, PANTHENOL, Tocopheryl ACETATE, LIMONENE, LINALOOL, Tetrasodium Glutamate diacetate , Phenoxyethanol, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 42090 (BLUE 1).

Yuup! 150ml

Výrobca: Cosmetica Veneta srl, Via Meucci, 50/52 36057 Arcugnano, Taliansko. Produkt schválený na použitie v EÚ.

yu22037
Nové
8054181220377
Objem
150ml

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585