Tréningové podložky Nobleza ultra savé L - 60x90cm 20ks
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tréningové podložky Nobleza ultra savé L - 60x90cm 20ks

Tréningové podložky Nobleza ultra savé L - 60x90cm predstavujú spôsob ako naučiť šteniatko v domácnosti základným hygienickým návykom.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Tréningové podložky Nobleza ultra savé L - 60x90cm predstavujú spôsob ako naučiť šteniatko v domácnosti základným hygienickým návykom.

Vhodné tiež pre: dospelých psov, ktorý nemajú možnosť výbehu počas dňa / starších psov s poruchami močenia / ako praktická podložka napríklad pri cestovaní

Pokročilá antibakteriálna polymérová technológia rýchlo absorbuje tekutinu a okamžite zaschne. Podložka dokáže absorbovať až 4 poháre tekutiny a efektívne ich premeniť na gél, ktorý neutralizuje pachy a neprepustí podložku. Napustené neškodnými prírodnými feromónmi pre povzbudenie hygienických návykov psa. Všestranné použitie. 

Balenie: 10ks, 20ks

Nobleza
nob03784
Nové
8719138037841

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585