Tick tweezers - háčik na vyberanie kliešťov 2ks
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tick tweezers - háčik na vyberanie kliešťov 2ks

Háčik na vyberanie kliešťov z tela zvierat v dvoch veľkostiach.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Háčik na vyberanie kliešťov z tela zvierat v dvoch veľkostiach.

Postup: podoberte hlavičku kliešťa háčikom na tesno tak, aby ste háčikom mohli točiť kliešťa pohybmi zo strany na stranu. Jemným točením zo strany na stranu postupne uvoľníte kliešťa z tela zvieraťa. Postihnuté miesto následne vydezinfikujte. V prípade ako nebol kliešte vytiahnutí z tela celý spolu s hlavičkou, môže prísť k infikovaniu kože. V takom prípade kontaktuje svojho veterinára.

Balenie: 2ks háčikov

ca19006
Nové
8019808190068
Hmotnosť
0,020kg
Suchá strava (pre ryby)
GoldFish Premium
Druh krmiva pre ryby
Vločky

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585