Set zubná pasta Nobleza 73g + čistiace kefky 3ks
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Set zubná pasta Nobleza 73g + čistiace kefky 3ks

Zubná pasta Nobleza s výťažkami z mäty je určená na každodennú dentálnu hygienu psov a mačiek.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Zubná pasta Nobleza s výťažkami z mäty je určená na každodennú dentálnu hygienu psov a mačiek. V balení s troma kefkami na dokonalú ústnu hygienu zvieraťa. Bezpečne chráni pred tvorbou zubného povlaku a zanecháva svieži dych.

Použitie: pri prvom použití naneste trochu pasty na svoj prst a jemne pretrite zuby Vášho zvieraťa tak, aby si na chuť a vôňu pasty zvyklo. Po tejto adaptačnej fáze môžete naniesť zubnú pastu na pribalenú kefku a jemnými a krúživými pohybmi vyčistite zuby. Pri čistení zubov môže dôjsť k slabému krvácaniu v oblasti ďasien spôsobeným prítomnosťou zubného kameňa. Pravidelným čistením eliminujete tvorbu zubného kameňa a krvácania ďasien. Oplachovanie nie je nutné.

Balenie: 73g + 3 kefky

Nobleza
nob05907
8719138059072

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585