Domček pre mačku Nobleza Panda Blue 45x41x32cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Domček pre mačku Nobleza Panda Blue 45x41x32cm

Domček pre mačku Panda Blue je bezpečným úkrytom pre Vašu mačku. V modrej farbe s motívom pandy. Rozmerovo vhodné pre mačky do 8kg.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Domček pre mačku Panda Blue je bezpečným úkrytom pre Vašu mačku. V modrej farbe s motívom pandy. Rozmerovo vhodné pre mačky do 8kg. Domček sa skladá z dvoch častí spojených zipsom. Musí byť položený na rovnom podklade. Obsahuje vankúš, ktorý mačke spríjemní pobyt v domčeku.

Materiál: hlavnú zložku tvorí plstený materiál filc

Rozmer domčeka: d.45cm x š.32cm x v.41cm

Balenie: 1ks

Nobleza
nob18290
8719138182909

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585