Alpha Spirit Maxi - Bravčová kosť Jamon 400g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Alpha Spirit Maxi - Bravčová kosť Maxi 400g

Alpha Spirit Maxi - bravčová kosť Jamon prírodne sušená dentálna pochúťka pre psov stredných a veľkých plemien.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Alpha Spirit Maxi - bravčová kosť Jamon je jedinečná kosť zo španielskej šunky. Kosť nie je údená, ale sušená prirodzeným spôsobom, čo zlepšuje jej cenné vlastnosti. Zároveň uspokojuje prirodzený hryzací reflex šteniat a dospelých psov. Kosť pomáha odstraňovať zubný kameň a udržuje ústnu hygienu. Dajte svojmu psovi skutočnú bravčovú nohu, to je skvelá odmena pre domáceho maznáčika. Má záruku výbornej chuti a 100% čerstvosti.

Zloženie: bravčová kosť 100%.

Analýza: dusíkaté látky 37%, tuky 14%, popol 30%.

Dávkovanie: denne 1 ks podávajte ako bežnú maškrtu, alebo odmenu pri výcviku v rámci vyváženej stravy. Vždy poskytnite Vášmu psovi prístup k čerstvej vode. Skladujte na chladnom a suchom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Psa nikdy nenechávajte s kosťou bez dozoru, kosť by sa mohla štiepiť a spôsobiť poranenie!

Hmotnosť: 400g

Alpha Spirit
as57612
Nové
8437013576123
Hmotnosť
0,400kg
Fáza vývoja psa
Adult
Pochutiny (pre psa)
Alpha Spirit 400g

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585