Svetre a mikiny

Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza XXL 45cm
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza veľkosť XXL je mikina s kapucňou v trendy modernom štýle vyrobená metódou batikovania. Zabezpečí dostatok tepla pre Vášho psa počas studeného počasia.
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza XL 40cm
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza veľkosť XL je mikina s kapucňou v trendy modernom štýle vyrobená metódou batikovania. Zabezpečí dostatok tepla pre Vášho psa počas studeného počasia.
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza L 35cm
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza veľkosť L je mikina s kapucňou v trendy modernom štýle vyrobená metódou batikovania. Zabezpečí dostatok tepla pre Vášho psa počas studeného počasia.
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza M 30cm
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza veľkosť M je mikina s kapucňou v trendy modernom štýle vyrobená metódou batikovania. Zabezpečí dostatok tepla pre Vášho psa počas studeného počasia.
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza S 25cm
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza veľkosť S je mikina s kapucňou v trendy modernom štýle vyrobená metódou batikovania. Zabezpečí dostatok tepla pre Vášho psa počas studeného počasia.
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza XS 20cm
Mikina Tie-Dye pre psa Nobleza veľkosť XS je mikina s kapucňou v trendy modernom štýle vyrobená metódou batikovania. Zabezpečí dostatok tepla pre Vášho psa počas studeného počasia.