Stuzzy Cat

Stuzzy Cat Paté Kitten s kuracím mäsom 100g
Stuzzy Cat Paté Kitten s kuracím mäsom 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť kuraciny v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Kitten poskytuje Vášmu mačiatku kompletnú stravu, ktorá napomáha k jeho rastu a skvelú chuť, ktorá ho urobí štastným.
Stuzzy Cat Paté Adult s hovädzím mäsom 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult s hovädzím mäsom 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť hovädziny v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult s kuracím mäsom a pečeňou 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult s kuracím mäsom a pečeňou 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť kuraciny a pečene v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult s morčacím 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult s morčacím 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť morčacieho v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult s lososom 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult s lososom 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť lososa v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult s tuniakom 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult s tuniakom 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť tuniaka v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult s tuniakom 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult so pstruhom 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje typickú chuť pstruha v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult s teľacím a mrkvou 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult s teľacím a mrkvou 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť teľacieho s mrkvou v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Sterilized s kuracím 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Sterilized s kuracím 100g
Stuzzy Cat Paté Sterilized predstavuje lahodnú chuť kuracieho v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Sterilized poskytuje Vašej kastrovanej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.
Stuzzy Cat Paté Adult so šunkou 100g Agras Delic - 1
Stuzzy Cat Paté Adult so šunkou 100g
Stuzzy Cat Paté predstavuje lahodnú chuť bravčovej šunky v skutočných kúskoch mäsa v kombinácií s prírodnými surovinami varenými na pare. Stuzzy Cat Paté Adult poskytuje Vašej mačke kompletnú stravu a skutočnú vôňu a textúru mäsa, ktorej určite neodolá.