Primal Spirit Cat

Primal Spirit Iberian Cat 75% Sardine 1kg Alpha Spirit - 1
Primal Spirit Iberian Adult Cat 75% Sardine 1kg
Primal Spirit Iberian Adult Cat 75% Sardine za studena lisované granule pre dospelé mačky všetkých plemien s vysokým obsahom čerstvého ibérskeho prasaťa a celých čerstvých sardíniek doplnené o hydrolyzovanú ryžu. Krmivo s nízkym obsahom obilnín. Bez obsahu lepku, mäsokostných múčok, bez umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív. Krmivo bez extrudácie.
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Pork with Ham 1kg Alpha Spirit - 1
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Pork with Ham 1kg
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Pork with Ham za studena lisované granule pre dospelé kastrované mačky všetkých plemien s vysokým obsahom čerstvého ibérskeho prasaťa a bravčovej šunky doplnené o hydrolyzovanú ryžu. Krmivo s nízkym obsahom obilnín. Bez obsahu lepku, mäsokostných múčok, bez umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív. Krmivo bez extrudácie.
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Salmon 1kg Alpha Spirit - 1
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Salmon 1kg
Primal Spirit Iberian Sterilized Cat 75% Salmon za studena lisované granule pre dospelé kastrované mačky všetkých plemien s vysokým obsahom čerstvého ibérskeho prasaťa a čerstvých kusov celého lososa doplnené o hydrolyzovanú ryžu. Krmivo s nízkym obsahom obilnín. Bez obsahu lepku, mäsokostných múčok, bez umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív. Krmivo bez extrudácie.