Prepravka Moderna Road Runner Metal Door Medium Dark Grey Moderna - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Prepravka Moderna Road Runner Metal Door Medium Dark Grey

Prepravka Moderna Road Runner Metal Door Medium Dark Grey je vyrobená z 98% recyklovaného plastu. Vhodná pre zvieratá do 8kg.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Prepravka Moderna Road Runner Metal Door Medium Dark Grey je vyrobená z 98% recyklovaného plastu. Vhodná pre zvieratá do 8kg. Vyrobené z plastu prémiovej kvality. Praktická rúčka umožňuje ľahký a bezpečný presun prepravky. Pre extra bezpečie v aute je navyše vybavená slotom na uchytenie o bezpečnostný pás v aute.

O dostatočný prísun čerstvého vzduchu sa starajú mriežkované dvierka prepravky a ventilačné otvory v streche a zadnej časti. Spodnú časť možno od strechy jednoducho odmontovať pre jednoduchú údržbu. Rukoväť pre prenášanie môžete zasunúť, čím vyniknú oblé tvary prepravky.

Materiál: tvrdený netoxický recyklovaný plast bez BPA, kov

Farba: Dark Grey (tmavošedá)

Rozmery: d.56,4 x š.37,4 x 35cm

Vyrobené v Belgicku.

Balenie: 1ks

Moderna
mod01962
5412087019625

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585