Imac plastová prepravka Linus Cabrio 52,5x32x34,5cm - antracitová
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Imac plastová prepravka Linus Cabrio 52,5x32x34,5cm - antracitová

Imac Linus Cabrio je štýlová prepravka určená pre malé plemená psov a mačky s nosnosťou do 10kg s otváracou strechou pre lepšiu manipuláciu s zvieraťom.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Imac Linus Cabrio je štýlová prepravka určená pre malé plemená psov a mačky s nosnosťou do 10kg s otváracou strechou pre lepšiu manipuláciu s zvieraťom. Prepravka je vyrobená z netoxického plastu s otvormi pre dokonalé vetranie a kovovými dvierkami s pohodlnými otváraním. Prepravka Linus Cabrio pre psov a mačky je vybavená s 2 výsuvnými rukoväťami pre bezpečnú prepravu. Je k dispozícii v troch moderných farbách. Pre väčší komfort odporúčame do prepravky vložiť pohodlný vankúš.

Materiál: tvrdený netoxický plast, kov

Farebný variant: antracit

Rozmery: 52,5x32x34,5cm

Balenie: 1ks

Imac
im40705
Nové
8021799407056

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585