Magnum lososový olej 500ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Magnum lososový olej 500ml

Magnum lososový olej s dávkovacou pumpičkou je vhodným doplnkom stravy psa alebo mačky s bohatým obsahom nenasýtených mastných kyselín Omega-3.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Magnum lososový olej s dávkovacou pumpičkou je vhodným doplnkom stravy psa alebo mačky. Predstavuje veľmi kvalitný zdroj esenciálnych Omega 3 mastných kyselín EPA a DHA, dôležitých pre zdravý rast a vývoj zvieraťa.

Pravidelné podávanie lososového oleja vedie k zlepšeniu celkového vzhľadu srsti, zvýšeniu pozornosti a výkonnosti psa. Pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy, akými sú lámavosť a vypadávanie srsti, matnú srsť, lupiny, vysušovanie a zápal pokožky, riedku srsť, alergické reakcie, problémy s pigmentáciou, poruchy imunitného systému a reprodukčných funkcií psov a mačiek.

Zloženie: 100% olej z nórskeho lososa (obsah tuku 99,9%)

Dávkovanie: 3ml na každých 10kg hmotnosti psa. Jedno stlačenie pumpičky uvoľní 0,5ml oleja.

Aplikácia: priamo na krmivo pri izbovej teplote oleja

Balenie: 500ml
ten20361
8595675203617
Objem
500ml

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585