Kapsičky

Rafi Dog Adult - Divina s čučoriedkami 300g
Novinka
Rafi Dog Adult - Divina s čučoriedkami 300g
Rafi Dog Adult Wild Game with Blueberries je konzerva s mletým divinovým mäsom, čučoriedkami a brusnicami, bez obsahu obilnín, ktorá predstavuje ľahko stráviteľný produkt s vysokým obsahom plnohodnotných bielkovín, potrebných pre dlhý život Vášho dospelého psa.
copy of Dolina Noteci Superfood - Kačica a prepelica 400g DNP S.A. - 1
Dolina Noteci Superfood kapsička - Kačica a prepelica 300g
Dolina Noteci Superfood - Kačica a prepelica so špenátom, tekvicou a hruškou je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.
Stuzzy Monoprotein Puppy -  Teľacie 150g
Stuzzy Monoprotein Puppy - Teľacie 150g
Stuzzy Monoprotein Puppy - teľacie je strava bez obilnín vyrobená z teľacieho mäsa pre šteňatá trpiacich na intoleranciu z niektorých druhov bielkovín.
Rafi Dog Adult - Hovädzie s čučoriedkami 300g
Novinka
Rafi Dog Adult - Hovädzie s čučoriedkami 300g
Rafi Dog Adult Beef with Blueberries je konzerva s mletým hovädzím mäsom, čučoriedkami a brusnicami, bez obsahu obilnín, ktorá predstavuje ľahko stráviteľný produkt s vysokým obsahom plnohodnotných bielkovín, potrebných pre dlhý život Vášho dospelého psa.
Dolina Noteci Superfood kapsička - Kengura a hovädzie 300g DNP S.A. - 1
Dolina Noteci Superfood kapsička - Kengura a hovädzie 300g
Dolina Noteci Superfood - Kengura a hovädzie s avokádom, pomarančom a mangom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.
Stuzzy Monoprotein - Šunka 150g
Stuzzy Monoprotein - Šunka 150g
Stuzzy Monoprotein - šunka je strava bez obilnín vyrobená z bravčového mäsa pre dospelých psov trpiacich na intoleranciu z niektorých druhov bielkovín.
Rafi Dog Adult - Morčacie s čučoriedkami 300g
Novinka
Rafi Dog Adult - Morčacie s čučoriedkami 300g
Rafi Dog Adult Turkey with Blueberries je konzerva s mletým morčacím mäsom, čučoriedkami a brusnicami, bez obsahu obilnín, ktorá predstavuje ľahko stráviteľný produkt s vysokým obsahom plnohodnotných bielkovín, potrebných pre dlhý život Vášho dospelého psa.
Dolina Noteci Superfood kapsička - Teľacie a jahňacie 300g DNP S.A. - 1
Dolina Noteci Superfood kapsička - Teľacie a jahňacie 300g
Dolina Noteci Superfood - Teľacie a jahňacie s hráškom, hruškou a banánom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.
Piper Dog Platinum Pure - Jahňacie 150g
Piper Dog Platinum Pure - Jahňacie 150g
Piper Platinum Pure - jahňacie vďaka použitiu jedného zdroja bielkovín má vlastnosti potravín odporúčaných pre príznaky intolerancie alebo potravinových alergií.
Stuzzy Monoprotein - Kuracie 150g
Stuzzy Monoprotein - Kuracie 150g
Stuzzy Monoprotein - kuracie je strava bez obilnín vyrobená z kuracieho mäsa pre dospelých psov trpiacich na intoleranciu z niektorých druhov bielkovín.
Rafi Dog Adult - Jahňacie s čučoriedkami 300g
Novinka
Rafi Dog Adult - Jahňacie s čučoriedkami 300g
Rafi Dog Adult Lamb with Blueberries je konzerva s mletým jahňacím mäsom, čučoriedkami a brusnicami, bez obsahu obilnín, ktorá predstavuje ľahko stráviteľný produkt s vysokým obsahom plnohodnotných bielkovín, potrebných pre dlhý život Vášho dospelého psa.
copy of Dolina Noteci Superfood - Srnec a hovädzie 400g DNP S.A. - 1
Dolina Noteci Superfood kapsička - Srnec a hovädzie 300g
Dolina Noteci Superfood - Srnec a hovädzie s čučoriedkami, banánom a jablkom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.
Piper Dog Platinum Pure - Kuracie a hnedá ryža 150g
Piper Dog Platinum Pure - Kuracie a hnedá ryža 150g
Piper Platinum Pure Adult - kuracie s hnedou ryžou je strava, ktorá vďaka použitiu jedného zdroja bielkovín má vlastnosti potravín odporúčaných pre príznaky intolerancie alebo potravinových alergií.
copy of Dolina Noteci Superfood - Jeleň a kačica 400g DNP S.A. - 1
Dolina Noteci Superfood kapsička - Jeleň a kačica 300g
Dolina Noteci Superfood - Jeleň a kačica s brusnicami, hruškou a sladkým zemiakom je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.
Stuzzy Dog - Šunka 100g
Stuzzy Dog - Šunka 100g
Stuzzy Dog - šunka je mokrá strava v želé s omáčkou pre dospelých psov malých plemien.
copy of Dolina Noteci Superfood - Hovädzie a husacie srdcia 400g DNP S.A. - 1
Dolina Noteci Superfood kapsička - Hovädzie a husacie srdcia 300g
Dolina Noteci Superfood - Hovädzie a husacie srdcia s hruškou, avokádom a čučoriedkami je kompletná strava pre psov s obsahom 80% čerstvého mäsa a svaloviny z voľného chovu bez obsahu obilnín. Doplnené o ovocie, zeleninu a "superpotraviny" akými sú napr. morská riasa alebo mušle z Nového Zélandu.