Hračky

Kudo Dog Junior Mini Lamb & Rice 3kg
Kudo Dog LG Junior Mini Lamb & Rice 3kg
Kudo Dog Junior Mini Lamb & Rice je kompletné za studena lisované krmivo s obsahom jahňacieho mäsa spĺňajúce nutričné požiadavky šteniat malých plemien do 1. roku života.
Škrabadlo pre mačky Imac Pogo - šedé
Škrabadlo pre mačky Imac Pogo - šedé
Škrabadlo pre mačky Imac - šedé s platformou na skákanie a lezenie. Na platforme môže Vaša mačka pozorovať okolie alebo komfortne spať s pocitom bezpečia.
Hračka pre mačku Nobleza - Sliepka a vtáčik s motorčekom 14cm
Hračka pre mačku Nobleza - Sliepka a vtáčik s motorčekom 14cm
Sliepka a vtáčik s motorčekom pre mačky Nobleza sú vyrobení z polyesteru s hebkým prevedením kožúška a predstavujú ideálnu korisť pre Vašu mačku. S pierkami na upútanie pozornosti a vstavaným motorčekom, ktorý po natiahnutí vytvára pohyb hračky pomocou zotrvačníka.
Inteligentná hračka pre psa Camon Genius 22x12cm Camon - 2
Inteligentná hračka pre psa Camon Genius 22x12cm
Genius je nová línia inteligentných hračiek pre psov Camon, ktorá umožňuje otestovať duševné a fyzické schopnosti Vášho psa. Zároveň ho hračka interaktívne stimuluje a poskytuje mu zdravú zábavu.
Hračka pre mačku Nobleza - loptička s pierkom
Hračka pre mačku Nobleza - loptička s pierkom
Hračka pre mačku Nobleza - loptička s pierkom svojou farbou prebudia zvedavosť Vašej mačky. Pierka evokuju pohybujúcu sa korysť v prírode a tak prebudia lovecky inštinkt Vašej mačky.
Laserová hračka pre mačky Nobleza
Novinka
Laserová hračka pre mačky Camon
Laserová hračka pre mačky Camon - laserová hračka, ktorá poteší každú mačku. Červené laserové svetlo prebudí v mačkách lovecký inštinkt. Batérie sú súčasťou balenia.