Dolina Noteci Superfood Cat - Srnec a hovädzie 85g DNP S.A. - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dolina Noteci Superfood Cat - Srnec a hovädzie 85g

Dolina Noteci Superfood Cat - srnec a hovädzie sú jedinečné druhy mäsa, ktoré tvoria základ tejto mimoriadne chutnej receptúry.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Dolina Noteci Superfood Cat - srnec a hovädzie sú jedinečné druhy mäsa, ktoré tvoria základ tejto mimoriadne chutnej receptúry. Srnčie mäso a hovädzie mäso sú zdrojom železa, ktoré zaisťuje správny krvný obeh a chráni pred oxidačným stresom. Poskytujú tiež vitamíny skupiny B cenné pre fungovanie celého organizmu. Kapsičky spolu obsahujú až 80% mäsa a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým výživovým potrebám mačiek, ktoré sú považované za mäsožravce. Čisté mäso však nie je všetko čo Vaša mačka potrebuje. Preto zvyšných 20% receptúry tvoria vitamíny, minerálne látky a naše superpotraviny, ktoré zabezpečujú špecifické funkcie v organizme mačky. Vďaka našim doplnkom je Dolina Noteci Superfood kapsička pre mačky kompletnou plnohodnotnou stravou pre zdravie a dlhý život vašej mačky.

Čo sa skrýva za našimi superpotravinami?

Novozélandské mušle - zdroj glukosamínu, chráni a regeneruje chrupavkové tkanivo čím prospieva k zdraviu pohybového aparátu

Morská riasa - podpora trávieceho systému a zvýšenie senzorickej atraktivity jedla

Mäta prieporná - dentálna hygiena a podpora tráviaceho systému

Ľanové semienka - protizápalová funkcia v organizme mačky

Senovka grécka - na podporu imunity, zvýšeniu chuti do jedla a podpora tráviaceho systému

Zloženie: srnčie mäso 30%, hovädzie 30% (pľúca, pečeň, srdce, mäso 5%, žalúdky), kuracie 20% (srdce, pečeň, žalúdky), vývar, minerálne látky, ľanové semienka 0,1%, novozélandské mušle 0,02%, morská riasa 0,02%, mäta pieporná 0,01%, semienka senovky gréckej 0,01%.

Analytické zložky: hrubý proteín - 11%, hrubý tuk - 6%, hrubý popol - 1,5%, hrubá vláknina - 1%, vlhkosť - 79%, vápnik - 0,3%, fosfor - 0,25%.

Doplnkové látky na 1kg: vitamín D3 - 240 IU, vitamín C - 550 mg, vitamín E - 95 mg, zinok (chelát zinku, glycínhydrát, oxid zinočnatý) - 13 mg, meď (síran meďnatý, pentahydrát) - 2 mg, Mangán (síran manganatý, monohydrát) - 0,5 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) - 0,4 mg, taurín - 800 mg.

Dávkovanie: odporúčané dávkovanie v prípade, ak je mačka kŕmená len kapsičkami Dolina Noteci Superfood

Váha mačky v kg 3kg 4kg 5kg 6kg
Denná dávka v množstve kapsičiek 2,5 3 3,5 4

Hmotnosť: 85g

DNP S.A.
pip30472
5902921304722
Hmotnosť
0,085kg
Fáza vývoja mačky
Adult
Mokrá strava (pre mačku)
Dolina Noteci 85g
Spôsob balenia pre mačky
Kapsička

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585