Trainer Personal

Rada krmív Trainer Personal sú určené pre psov pre podporu ich všeobecného zdravia.

Talianska spoločnosť NOVA FOODS s.r.l. na Slovensku známa predovšetkým značkou Trainer Natural a Fitness 3 predstavila na sklonku roka 2012 novú líniu krmív pre psov a mačky Trainer Personal. Spoločnosť, ktorá sa odlišuje od iných výrobcov krmív v Taliansku vlastným zdrojom mäsa, ktoré sa zapracováva za čerstva a varí výlučne na pare. Podobne sa šetrne varia všetky ďalšie ingrediencie.

Už z názvu Personal je jasné, že sa jedná o krmivo priamo určené pre zlepšenie špecifických vlastností organizmu. Personal je kompletná a vyvážená strava, ktorá poskytuje psom základné nutričné hodnoty nutné k rovnováhe krásy, vitality a dlhovekosti.

 Nájdeme v nich zmes silných prírodných antioxidantov Oxi-fend® - prírodný černicový extrakt z Kalifornskej čučoriedky, ktorý pomáha zlepšiť výkon a pôsobí proti stresu (pri agility a výstavách).

Ďalej morské riasy (Arthrospira platensis) a hydrolyzát z rýb, ktorý zabezpečuje príjem všetkých živín rozhodujúcich o kvalite srsti a kože. S pomocou jablkového extraktu Applezin® napomáhajú krmivá udržiavať a podporovať prirodzenú farbu srsti zvierat.

Ďalším silným antioxidantom, ktorý obsahujú krmivá Personal je Vinitrox™ suchý koncentrovaný extrakt z jabĺk a hrozna, koncentrát bohatý na polyfenoly. Zmes polyfenolov pomáha udržiavať dlhodobú efektívnosť všetkých telesných buniek. Vysoká chutnosť a stráviteľnosť krmiív Personal podporuje optimálne vstrebávanie živín, čo uľahčuje fázu obnovy svalstva u zvierat s pod váhou. Sušené výťažky z brokolice a čakanky, prispievajú k zlepšeniu zloženia mikroflóry a na regulovanie tráviaceho traktu.

Posledným antioxidantom je zmes Vitaberry™Plus koncentrovaný suchý extrakt z divokej čučoriedky, brusníc, malín, jahôd, sliviek, višní, čučoriedok a hrozna s vysokou antioxidačnou účinnosťou, pričom pôsobí proti oxidačnému stresu a napomáha organizmu chrániť sa pred voľnými radikálmi. Slávka zelenoústa (Perná canaliculus) obsahuje chondroitín sulfát, ktorý podporuje zdravú a kvalitnú funkciu kĺbov.

V ponuke nájdeme nasledovné druhy Trainer PersonaL

Pre malé plemená dospelých psov (800g, 2kg, 7.5kg):

√ Trainer Personal Beauty Mini

√ Trainer Personal Energy Mini

√ Trainer Personal Sensiobesity Mini

√ Trainer Personal Sensiintestinal Mini

√ Trainer Personal Sensirenal Mini

Pre stredné a veľké plemená dospelých psov (3kg, 12,5kg):

√ Trainer Personal Beauty Medium/Maxi

√ Trainer Personal Energy Medium/Maxi

√ Trainer Personal Long Life Medium/Maxi

√ Trainer Personal Sensiobesity Medium/Maxi

√ Trainer Personal Sensiintestinal Medium/Maxi

√ Trainer Personal Sensirenal Medium/Maxi