Holandsko NL

NOBLEZA: Pochádza z Holandska, exkluzívne produkty pre domácich miláčikov.

Spoločnosť NOBLEZA bola založená v Holandsku v roku 2015. Spoločnosť NOBLEZA sa zameriava na vývoj a trhové využitie domácich výrobkov v Európe. V súčasnosti sa produkty NOBLEZA predávajú v tisíckach obchodov po celej Európe s dobre zavedenými predajnými kanálmi O2O. Spoločnosť sa zaviazala poskytovať profesionálne služby pre domácich miláčikov na základe našich odborných znalostí, vynikajúcej technickej podpory a talentovaných zamestnancov.

Úprimne slúži a stará sa o každého domáceho maznáčika a rodinu s domácimi miláčikmi, aby zaistili úplnú spokojnosť a šťastie zákazníka. Kvalita produktu je pre podnik rozhodujúci. NOBLEZA zodpovedá za bezpečnosť a zdravie domácich miláčikov. Striktne vyberá najlepších výrobcov v tejto triede a zabezpečuje najvyššiu kvalitu pre všetky kategórie svojich výrobkov.

To jasne dokazuje llásku k domácim miláčikom a ich zmysel pre zodpovednosť za zákazníkov. Spoločnosť navyše inovovala svoj marketingový model integráciou online a offline predaja. Tiež vytvorila kompletný obchodný reťazec od výroby, kontroly kvality, skladovania, logistiky po pred predajné a po predajné služby.

Vďaka tejto vynikajúcej službe sú ich výrobky prístupnejšie pre všetkých majiteľov domácich miláčikov. Zdravie a šťastie vášho domáceho maznáčika sú ich hlavnými prioritami. Život v tejto dobe prenasledovateľov snov a inovátorov ich inšpiruje k tomu, aby vynikali v ich oblasti odborných znalostí.

V snahe vybudovať svetovú značku sa NOBLEZA usiluje stať sa lídrom v globálnom priemysle domácich výrobkov a služieb pre domáce zvieratá. V blízkej budúcnosti sa NOBLEZA rozšíri do celého sveta.