Taliansko IT

Marpet s.r.l. bola založená v roku 2002 z vôle zakladateľa pána Andrea Ravagnana, milovníka zvierat a prírody. Línia výroby stravy pre psov a mačky vedie k zdravej výžive ako aj k ochrane pred možnými potravinovými alergiami a potravinovou neznášanlivosťou.

 S Marpet okamžite vzniká nutričné ​​linky mono bielkoviny, s nízkym rizikom alergickej Greenfish, s unikátnymi vlastnosťami svojho druhu pre použitie liečivých rastlín čistenie a detoxikáciu. V rámci spoločnosti, najdôležitejšie čísla sú: Predseda Andrea Ravagnan správca pán Canazza Roberto a Dr Mario Cavestro, technický a obchodný riaditeľ, ktorým nie je ľahostajné, formulácia a nadväzuje na sieť informátorov na území členského štátu ,

Predajná sieť Marpet, k dnešnému dňu, sa skladá z 16 agentov, 12 veterinárne informátorov s úlohou podporovať produktov na klinikách Vets a rozvíjať predaja v zverimexu. V roku 2008 s príchodom dr. Cavestro, Marpet zahájil novú éru. Pozitívny impulz priniesol v rámci spoločnosti, sa dopustil s veľkým nadšením, rozvíjať nové značky a nové produkty vždy v zásobe čisté a s inovatívnymi technickými vlastnosťami a exkluzívne. V roku 2010, získanie veľké skupiny ako Camon Spa, líder v oblasti európskej príslušenstvo na trhu, došlo k oživeniu s novými predajnými stratégiami. Dnes Marpet je na trhu s nasledujúce značky: Greenfish, rovnováh, homogénna penou a s radom doplnkov stravy, exkluzívny a veľmi technické. Marpet doplnkom je prítomná v tuzemsku, je zastúpený v niekoľkých cudzích krajinách, a mimo Európy s distribútormi v Nemecku, Rakúsku, Španielsku, Belgicku, Francúzsku, Švajčiarsku a Japonsku.