Taliansko IT

Zoodiaco je moderná talianska spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu s pet produktami už viac ako dvadsať rokov.

Má 7 distribučných platforiem umiestnených v strategických oblastiach polostrova, ktoré umožňujú, aby sa zlúčili neoddeliteľne výhody národného projekt s distribúciou a logistiku.

Zoodiaco vďaka partnerstvu s maloobchodnými predajňami neustále sleduje kľúčové trhy a globálne trendy výskumu, vývoja a výroby. Predáva rozmanitý rad výrobkov, ktoré predvídajú a uspokojujú neustále rastúce potreby obchodu a spotrebiteľov, pokiaľ ide o inovácie, verejné obstarávanie, sortiment a servis.

Zoodiaco je zárukou kvality, pričom veľký výber nápadov, projektov a produktov ponúka na trh prostredníctvom nepretržitého pôsobenia na trhu v maloobchode na celom svete.

Zoodiaco má katalóg s viac ako 1500 produktami, všetky s vysokým technickým obsahom a inováciou. Naša filozofia kvality nemôže byť iná, pretože sme sa zamerali výhradne na špecializované predajne, kde spotrebiteľ je určite náročnejší. Ale aj cez túto širokú a pestrú škálu výrobok je nemenej dôležité pre nás byť presvedčení, že musíme ponúknuť tým, ktorí nakupujú produkty Zoodiaco, nie len výrobok vystavený menej ako 14 kontrolám kvality pred uvedením na trh, ale celý vesmír hodnôt, ktoré vidia na prvom mieste zdravie a dobré životné podmienky našich zvierat pre uspokojenie ich potrieb.

Receptúry Zoodiaco sú formulované z tých najlepších ingrediencií, originálnych a prírodných, a väčšina sa vyrába v plnom rešpekte k ich povahe živej bytosti, pretože sme presvedčení, že je to potrebné v spoločnosti, ako je tá naša.

Tak to je to, čo chceme ponúknuť našim zvieracím kamarátom, lásku a pohodu, pretože ich máme radi, rovnako ako máme radi sami seba.