Nemecko DE

Kŕmenie so srdcom to je Animonda, mladá spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny Heristo Ltd, ktorá bola založená v roku 1913 ako malé mäsiarstvo vo Vestfálsku. Dnes jednej z popredných spoločností v potravinárskom priemysle.

Pre mnoho ľudí sú ich domáci miláčikovia milovanými členmi rodiny a ich najlepší priatelia. Animonda ako predajca krmív pre domáce zvieratá je členom prestížnej skupiny spoločnostíi Heristo AG, popredného nemeckého výrobcu kvalitných mäsových a lahôdkárskych špecialít pre humánny sektor.

Animonda sa zameriava na výrobu a uvádzanie na trh vysoko kvalitných krmív pre domáce zvieratá, najmä pre psov a mačky. Rozsah je zameraný na náročných domácich spotrebiteľov, kde blaho svojich domácich miláčikov a ich kvalitu života majú chovatelia v srdci. Preto sa Animonda usiluje o zdravú výživu, ako dôležitý príspevok k prosperite štvornohými kamarátov. Všetky výrobky sú vyrábané podľa súčasných vedeckých poznatkov pre zdravú a rozumnú výživu zvierat: čisto prírodné, celkovo bez umelých farbív a príchutí. Vybrané čerstvé suroviny sú pripravované s veľkou starostlivosťou, aby sa ich živiny zachovali čo najviac ako je to len možné.

To, čo je napísané na obale, je zaručené a transparentné. Univerzálna a vyvážená strava ponuky produktov od Animondy je šitá na mieru špecifickým potrebám zvierat: vek, hmotnosť, ako aj na špeciálne požiadavky ako sú možné alergie, neznášanlivosť a metabolické poruchy.

Produkty boli pripravené nie len pre ich prínos pre zdravie, vitalitu a fitness ale aj pre ich chuť ktorá  v každej miske prinesie exotiku s rôznych druhov mäsa.  Výrobný proces je certifikovaný podľa normy kvality ISO 9001 a je priebežne interne aj externe odbornou skupinou sledovaný. Pri vývoji krmív pre zvieratá Animonda spolupracuje s veterinármi a odborníkmi na výživu z popredných nemeckých a európskych univerzít.

Za kvalitou stoja skúsenosti chovateľov a desiatky rokov výroby s komplexným know-how skupinou podnikov v potravinárskom priemysle.