Taliansko IT

Agras Delic je talianska spoločnosť, ktorá je lídrom v segmente trhu mokrého krmiva, ktoré uvádza na trh vo viac ako 50. krajinách po celom svete.

V roku 1986 vznikla spoločnosť AGRAS Delic. V týchto rokoch sa v Taliansku kŕmilo hlavne domácou varenou stravou a výroba priemyselne vyrábaných krmív bola ešte v plienkach. V tomto čase sme zaviedli nový koncept krmív pre mačky a psov. Jednalo sa produkty balené ako detská výživa s vysokou pridanou hodnotou vďaka ručne odkosteného mäsa a tým bezpečne zaradeného do " High Quality ".

AGRAS Delic teda vznikol s cieľom priniesť na trh krmivo pre domáce zvieratá v sektore vysokej kvality, teda stravy obsahujúcej mäsovú svalovinu a ryby vhodných aj pre ľudskú spotrebu. AGRAS Delic nikdy nezmenil svoju filozofiu už viac než 25 rokov. Dosiahnutie týchto cieľov je dosiahnuté prostredníctvom vytvorenia strategického partnerstva s najlepšími pet výrobcami potravín vo svete, starostlivo vybraných vo výskume a hodnotení, aby sa na trh dostala len najlepšia strava pre psov a mačky.