JA Teline V - шаблон joomla Форекс

Affinity Petcare, ktorá je piatou najväčšou krmivárskou spoločnosťou v Európe a ktorá patrí do španielskej skupiny Agrolimen, získala 100% talianskej spoločnosti Agrifan - majiteľa spoločnosti Nova Foods.

Táto transakcia umožní Affinity Petcare pokročiť v jeho procese internacionalizácie a upevniť si svoje vedúce postavenie v Španielsku, Francúzsku a v Taliansku.

Taliansko je štvrtým najväčším trhom v Európe v predaji produktov pre spoločenské zvieratá o objeme 1.900 miliónov eur a má vysokú úroveň rozvoja jednotlivých segmentov s vysokou pridanou hodnotou a s dostačnými prírodnými zdrojmi.

Affinity Petcare je na trhu od roku 2003 s jeho značkou Ultima, ktorá je druhá najpredávanejšia v segmente s vysokou pridanou hodnotou.

Nova Foods je produkčná spoločnosť založená v roku 1991 rodinou Fanconi, ktorá má 120 zamestnancov a obrat v roku 2015 v celkovej výške 78,6 milióna eur.

"Tiberio Fanconi zostane ako prezident tejto spoločnosti, aby bola zaistená kontinuita, ktorá viedla tak veľkému úspechu na talianskom trhu," uviedol generálny riaditeľ Affinity Petcare, Xavier Serra.

Tréner je najvýraznejou Nova Foods značkou, považovanou za "superprémiového" lídra v predaji prírodných krmív pre psov a mačky. Jeho produkty sa predávajú vo viac ako 35 krajinách, medzi ktoré patrí napr. Francúzsko, Nemecko, Švajčiarsko, Slovinsko, Slovensko, Izrael, Grécko, Poľsko a Írsko. "To je krok, ktoý posilňuje Affinity Petcare stratégiu, ktorá sa zameriava na kategórie produktov s vyššou pridanou hodnotou," zdôraznil riaditeľ katalánskeho koncernu.

Nákup talianskej firmy Affinity Petcare tiež umožňuje pridať nové centrum pre svoje výrobné štruktúry. To znamená, že k štyrom bežným výrobným centrám v Španielsku, Francúzsku a v Brazílii (2), sa Nova Foods v meste Castelgomberto stal piatym výrobným centrom spoločnosti Affinity Petcare.

"Nova Foods má k dispozícii výrobné zariadenia vybavené najnovšími technológiami, ktoré umožnia optimalizovať priemyselnú mapu Affinity Petcare v Európe, "vysvetľuje Xavier Serra. 

Zoznámte sa s Affinity Petcare.

Affinity patrí k Agrolimen, jednému z najvýznamnejších španielskych obchodných skupín, špecializujúci sa na produkciu značkových výrobkov v potravinovom sektore pre ľudí a vo výrobe krmmív pre zvieratá. Dnes sú jeho produkty zastúpené vo viac ako 75. krajinách sveta.

Affinity má viac ako 50 rokov skúseností vo výrobe potravín pre zvieratá a predáva širokú škálu produktov s poprednými značkami, ako je Ultima, Advance a Brekkies, pričom zaberá už šiestu pozíciu vo svete. Jej produkty sa predávajú vo viac ako 60 krajinách, so silným zastúpením v Španielsku, Francúzsku, Taliansku a Brazílii. V roku 2015 dosiahla tržby vo výške 459 miliónov EUR.

Affinity v roku 1987 vytvoril nadáciu Affinity, ktorá študuje a propaguje výhody emocionálneho spojenia medzi ľuďmi, psami a mačkami. Okrem prebiehajúcich kampaní v boji proti vyhodeniu zvierat na ulicu, podporujú vzdelávanie detí, aby rešpektovali život zvierat. Každý rok nadácia odovzdá miliónom ľudí tieto správy adresované celej spoločnosti. Okrem toho Nadácia má terapeutické programy s domácimi zvieratami (TDD) na zlepšenie kvality života tisícov ľudí s osobitnými potrebami, akými sú deti so zdravotným postihnutím alebo starší ľudia žijúci v domovoch dôchodcov.

V segmente protravín sa Agrolimen posilniľ v priebehu posledných dvoch rokoch vďaka spoločnému podniku s Nature's Variety e Nature's Menu, vedúcou spoločnosťou v USA a Anglicku.

 

Alpha Spirit je odlišný, inovatívny, vizionársky. Vracia psom perfektnú stravu, ktorú potrebujú už od svojich predkov - vlkov. Nič iné, než jedli ich predkovia v divočine

Vyrobené zo surovín vhodných pre ľudskú spotrebu.
100% natural

 Prinášame Vám dve kompletné naturálne receptúry:

ONLY FISH

Hypoalergénna receptúra

Len morské ryby, výhonky, juka a výživa pre kĺby. Veľmi vhodné aj pre psích alergikov.

 

MULTI-PROTEIN

Široká nutričná základňa z viacerých živočíšnych zložiek.

Kura, hovädzie mäso, bravčová pečienka a ryby, klíčky, vajcia, ovocie, juka a kĺbna výživa

Bez obsahu mäsovej múčky! Len čerstvé mäso.

Špeciálna technológia pre zachovanie všetkých potrebných živín a vitamínov.

S technológiou Tenderize sú všetky zdroje bielkovín vopred naštiepené a tým sú ľahšie stráviteľné.