Animonda

Novinka Grancarno Lieblingsfleisch už v ponuke. Mäso a ovocie alebo zelenina namiešate pre vášho psa u vás doma.

Prečo označujeme mäso, že je Lieblingsfleisch?

Obľúbené mäso je vždy za čerstva spracované. Zapracováva sa len čistá svalovina, srdce a pečeň. Každý druh je čistou živočíšnou zložkou, teda sú to mono-bielkovinové konzervy. Buď kuracie alebo hovädzie mäso, alebo len morčacie. GranCarno ® Lieblingsfleisch je zložené zo 100% ingrediencií pochádzajúcich zo zvierat porazených pre ľudskú spotrebu.

Aké ovocie a zelenina sa pridáva do Lieblingsfleisch ?

Obľúbené ovocie a zelenina v nádobke TopCup je (mrazom) sušené, tj. iné ako varené, nutričné hodnoty a chuť zostávajú zachované. Lyofilizácia (sušenie za mrazu) je najšetrnejším postupom sušenia potravinárskych produktov. Takto sušené potraviny (ovocie alebo zelenina) si zachováva okolo 90% pôvodných charakteristík (tvar, farba, aróma, vitamíny, nutričné ??hodnoty). Proces lyofilizácia eliminuje väčšinu mikrobiálnych nečistôt a zaisťuje dlhú trvanlivosť produktu (min. 2 roky). Lyofilizáty nachádzajú uplatnenie ako aditíva do potravín alebo môžu byť použité ako samostatná potravina. Neoceniteľný význam majú instatné výrobky (ľahká rekonštitúcia pôvodných vlastností). GranCarno® obľúbené zeleniny a ovocia obľúbený je 100% potravinárska kvalita.

Obľúbená zelenina

Mrkva, zeler, paštrnák, červená repa, pór, tekvica
Obľúbené ovocie

Jablká, jahody, maliny, černice, čerešne, hrušky a ryža
 
 

Vyrobené s láskou…

Jednoducho zmiešajte sušené ovocie alebo zeleninu z nádobky TopCup do mäsa z konzervy a dajte vychutnať túto obľúbenú stravu vášmu psovi.

Pre malé, stredné alebo veľké plemená psov... K dispozícii v 3 veľkostiach, každý do 3 kategóriách: čisto kuracie, hovädzie alebo morčacie mäso, každý so srdcami a pečeňou s výberom toho najlepšieho ovocia a zeleniny.