• +421 911 224585
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pon - Pia 8.00 - 16.00

Imac s.r.l.

Sme radi, že vám môžeme predstaviť taliansku spoločnosť Imac, vyrábajúcu plastový program pre spoločenské zvieratá.

Budúcnosť má pevné korene. Imac je priekopníkom s príbehom, ktorý začal v roku 1964 a pokračuje až dodnes v harmónii s remeselníckou vášňou. Je to už viac ako štyridsať rokov, pričom je tu stále rovnaká filozofia. Víťazná filozofia, pretože táto umožnila stať sa jedným z najväčších dodávateľov plastového programu z Talianska do Európy,  Ázie až do Južnej Ameriky.

Dnes imac navrhuje, vyrába a predáva celú radu plastových výrobkov pre malé zvieratá.

Rozhodnutím sledovať celý výrobný proces in-house, priamo vo fabrike Imac sa zabezpečuje ešte kvalitnejší výrobok vyrobený v Taliansku. Úplná kontrola doby spracovania umožňuje, aby sa zabezpečili vynikajúce dodacie lehoty.

Ponuka IMAC zahŕňa aj klietky, hry a príslušenstvo, ktoré uspokoja všetky potreby vašich domácich miláčikov; klietky pre králiky, klietky pre škrečky a pre všetky drobné hlodavce, pre psov a mačky búdy, prepravky a všetko potrebné pre ich každodennú pohodu doma aj na cestách, pre rybičky a korytnačky, akváriá a akvária s farebnými detailmi.

Klietky a voliéry sa tvarom a zodpovedajúcim príslušenstvom prispôsobujú životnému štýlu a skutočným potrebám každého druhu, pričom v maximálnej možnej miere kopírujú ich prirodzené prostredie. Kanáriky a papagáje tak majú k dispozícii veľké klietky a pohodlné bidlá a dážďovníky majú k dispozícii horizontálne voliéry, vysoké aj viac ako jeden meter, ideálne pre ich priestorové nároky.

Všetky produkty sú vyrobené v Taliansku s veľkým dôrazom na dizajn, pohodlie a kvalitu materiálov. Celá výrobná fáza prebieha výhradne v IMAC, čo zaručuje špičkovú kvalitu produktu MADE IN ITALY. Pozornosť je upriamená na domáceho maznáčika, ale aj na zákazníka vďaka inovatívnemu IMAC SYSTÉMU, ktorý umožňuje úsporu miesta pri preprave a času pri montáži/demontáži produktov.

Novinky 2023: Toalety a premosky