Animonda GranCarno Single Protein - Morčacie čisté 400g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Animonda GranCarno Single Protein - Morčacie čisté 400g

GranCarno® Single Protein morčacie predstavuje lahodnú, zdravú a vyváženú výživu pre psa s jediným zdrojom živočíšnych bielkovín pre dospelých psov do 6. rokov.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

GranCarno® Single Protein morčacie predstavuje vyváženú, chutnú a zdravú výživu - iba s jedným zdrojom živočíšnych bielkovín - pre dospelých psov od 1 do 6 rokov. Špeciálne vybrané, čerstvé mäsité suroviny zaručujú neporovnateľnú chuť, ktorú psy tak oceňujú. GranCarno Single Protein je vyrobený v Nemecku bez obilnín, sóje, cukru, zvýrazňovačov chuti, umelých farbív a konzervačných látok. Dodáva dospelému psovi všetky životne dôležité živiny.

Zloženie: morčacie 65% (srdcia, mäso, pečeň, žalúdok), minerálne látky. S obsahom vývaru z vlastného mäsa, ktorý nie je priamym zdrojom krmiva a preto sa v zložení neuvádza.

Analýza: dusíkaté látky 10,5%, tuk 5,5%, vláknina 0,5%, popol 2,2%, vlhkosť 80%

Doplnkové látky na 1kg: Vitamín D3 200 IU, zinok 25mg, monohydrát síranu manganatého 1,4 mg, meď ako síran meďnatý (pentahydrát) 1mg.jód ako jodičnan vápenatý, bezvodý 0,75mg.

Dávkovanie:

Váha psa v kg Denná dávka v g
6-15 kg 400-800 g
21-27 kg 1000-1200 g
33-39 kg 1400-1600 g

Balenie: 400g, 800g

Animonda
an82426
Nové
4017721824262
Hmotnosť
0,400kg
Fáza vývoja psa
Adult
Mokrá strava (pre psa)
GranCarno Single Protein Supreme 400g
Spôsob balenie pre psov
Konzerva

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011 224585