Schesir Cat Natural Selection Kitten No Grain Turkey & Blueberry 350g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Schesir Cat Natural Selection Kitten No Grain Turkey & Blueberry 350g

Schesir Cat Natural Selection Kitten No Grain - kompletná a vyvážená bezobilninová a bezlepková strava pre mačiatka všetkých plemien s vysokým obsahom morčacieho mäsa.

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100.00 dodané z B2B obchodu. Podrobnosti

Schesir Cat Natural Selection Kitten No Grain - kompletná a vyvážená bezobilninová a bezlepková strava pre mačiatka všetkých plemien s vysokým obsahom morčacieho mäsa. Vyrobená pod veterinárnym dohľadom fakulty veterinárnych vied - Alma Mater Studorium Universita v Bologni.

Naturálne krmivo Schesir Natural Selection vďaka prírodnému mixu dôležitých látok podporuje všeobecné zdravie mačiatok a pozitívne vplýva na ich močové ústrojenstvo sušenému extraktu z čučoriedok, v prírodnej forme zabraňuje preniknutiu baktérií do k epitelu močového mechúra mačiatka a tým predchádza k tvorbe zápalov. Krmivo s obsahom včelej materskej kašičky a mixu nukleotidov. Vzácne zdroje výživy podporujúce aktivitu buniek a ich obranyschopnosť čím budujú silný a efektívny imunitný systém Vášho mačiatka. Naviac je krmivo vyrobené z regionálnych surovín spracovaných v novom postavenej najmodernejšej fabrike v Taliansku patriacej značke Schesir.

Zloženie:
25% sušené kuracie, 15% sušené morčacie, tapioka, purifikovaný živočíšny tuk, kvasnice, hrášok, zemiakové vločky, hydrolyzované živočíšne bielkoviny nízkej molekulárnej hmotnosti, dužina z repy, celulóza, minerálne látky, lososový olej, 0,22% nukleotidy (produkt z kvasníc), celé ľanové semienka*, 0,1% sušená včelia materská kašička

Senzorické additíva: sušený extrakt z čučoriedok 200mg/kg, Technologické additíva: prírodné antioxidanty

Analýza: N-látky 39%, tuky 20%, vláknina 2%, popol 9%, EPA 0,011%, DHA 0,013%

Doplnkové látky na 1kg: Vit. D3 1114 UI, železo 68mg, meď 6mg, mangán 19mg, zinok 73mg, jód 2mg, selén 0.2mg, DL-Methionín 297mg, L-Carnitín 208mg, taurín 1010 mg. Pokyny k separovaniu: S dôrazom na ekológiu je balenie 100% recyklovateľné, vhodné na separovanie v žltých kontajneroch.

Balenie: 350g, 1,4kg

Výrobca:
Agras Delic, Genova, Taliansko

ad19100
Hmotnosť
0,350kg
Fáza vývoja mačky
Kitten
Suchá strava (pre mačku)
Schesir
Spôsob balenia pre mačky
Vrecko
Technológia výroby
Extrudované

PODMIENKY VRÁTENIA TOVARU.

Zásady vrátenia tovaru

Väčšinu nových neotvorených položiek môžete do 14 dní od dodania vrátiť a získať tak úplnú náhradu. Náklady na vrátenie hradíme my aj v prípade, že vrátenie je výsledkom našej chyby (dostali ste nesprávnu alebo chybnú položku atď.). Mali by ste očakávať, že vrátenie prostriedkov dostanete do dvoch týždňov od odovzdania balíka odosielateľovi, v mnohých prípadoch však vrátenie prostriedkov dostanete rýchlejšie.

Toto časové obdobie zahŕňa čas prepravy, ktorý nám musí byť doručený od odosielateľa (3 až 5 pracovných dní), čas, ktorý je potrebný na spracovanie vášho vrátenia, keď ho dostaneme (3 až 5 pracovných dní), a čas, ktorý trvá našej banka kým spracuje našu žiadosť o vrátenie platby (2 pracovné dni). Ak potrebujete vrátiť položku, jednoducho sa prihláste do svojho účtu, zobrazte objednávku pomocou odkazu „Dokončené objednávky“ v ponuke Môj účet a kliknite na tlačidlo Vrátiť položky.

Po prijatí a spracovaní vrátenej položky vás budeme informovať e-mailom o vrátení platby.

DOPRAVA

Keď zadáte objednávku, odhadneme vám dátum dodania a dodania na základe dostupnosti vašich položiek a možností dopravy, ktoré vyberiete. V závislosti od vybraného poskytovateľa prepravy sa na stránke s cenovými ponukami pre dopravu môžu zobraziť odhady dátumu dodania.

Upozorňujeme, že prepravné sadzby pre veľa položiek, ktoré predávame, sú založené na hmotnosti.

Hmotnosť každej takejto položky je uvedená na stránke s podrobnosťami.

INFORMÁCIE

E-mail: objednavky@anipet.sk

Tel.: 0011  224585