Suché krmivá

Stuzzy Cat Grain Free Monoprotein - Vysoká kvalita surovín pre mačky

Hlavné znaky super-prémiového krmiva Stuzzy Cat Grain Free Monoprotein:

Monoproteín: krmivo obsahuje jediný druh živočíšnych bielkovín v krmive vo vysokom zastúpení až 96% ku 4% rastlinných bielkovín. Dôležitá je však aj kvalita surovín. V našich krmivách s nachádza len jeden druh mäsa a to tej najvyššej kvality starostlivo vybraný tak, aby bol pre Vašu mačku čo najľahšie stráviteľný a zároveň šitý na jej mieru.

Hypoalergénne: línia Stuzzy Cat Grain Free krmiva je rešpektuje fyziologickú stavbu mačky, zabraňuje v tvorbe stresu v tráviacom systéme a podporuje tak jej imunitný systém. Zároveň s obsahom unikátnej zmesi byliniek, ovocia a rastlín tak, aby využila ich špecifické vlastnosti k zabezpečeniu rovnováhy organizmu mačky.

Grain&Gluten Free: pri formulácii krmiva sme rešpektovali mačku ako mäsožravca a krmivo je tak úplne bez použitia obilnín či lepku. Vysoký podiel koncentrovaného sušeného mäsa z talianskych chovov doplnené o upravené zemiaky ako jediný zdroj uhľohydrátov spájajú svoje sily tak, aby vytvorili krmivo do ktorého sa Vaša mačka zamiluje.

Výživové doplnky: chondroitín a glukosamín sulfát pomáha mačkám udržať pohybové ústrojenstvo v dobrej kondícii počas celého života mačky.

Naturálnosť je samozrejmosť: našou filozofiou je vytvárať produkty v čo najvyššej kvalite. Preto u nás nikdy nenájdete krmivá s obsahom umelých konzervantov, farbív a dochucovadiel.

Pod veterinárnym dohľadom: formula krmiva bola vyvinutá v spolupráci s oddelením medicínskych veterinárnych vied na univerzite Alma Mater v Bologni.

Viac informácií o krmivách Stuzzy Cat Grain Free nájdete na: tu alebo na našich predajniach.